image1 image2 image3
logo

Biblioteka na Dniach Garwolina 2014

Zmień rozmiar tekstu:

W dniach 14 i 15 czerwca obchodziliśmy w naszym mieście Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego.  Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie jako najstarszej instytucji kulturalnej w mieście nie mogło zabraknąć wśród partnerów tegoż wydarzenia.

W niedzielę 15.06 mieszkańcy miasta i powiatu mogli odwiedzić rozstawiony na terenie uroczystości namiot biblioteczny, w którym to przygotowaliśmy dla nich różnorakie atrakcje. I tak, można było w ramach bookcrossingu za darmo otrzymać na naszym stoisku książki oraz nasze materiały promocyjne: baloniki z logiem biblioteki i zakładki do książek.

dsc 0566 dni garwolina

Jako że jesteśmy otwarci na opinie naszych czytelników, to przygotowaliśmy również plan biblioteki, na którym odwiedzający nasz namiot mogli nakleić chmurki z wypisanymi oczekiwaniami dotyczącymi biblioteki.
Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, którzy mogli na naszym stoisku zrobić mega dużą bańkę mydlaną oraz poddać się, wykonywanemu przez naszą koleżankę, profesjonalnemu makeupowi przekształcającemu w okamgnieniu dzieci w wiewiórki, kotki czy Spidermana.

dsc 0605 dni garwolina
Mamy nadzieję, że obchody tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego uznacie za tak samo udane jak my i już dziś zapraszamy Was na przyszłoroczne uroczystości, na których na pewno nie zabraknie pomarańczowo-niebieskiego namiotu Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie.

Więcej zdjęć z imprezy zobaczyć możecie na naszym facebookowym fanpageu oraz na naszej stronie w serwisie Google +

 

Udostępnij
2019  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie