image1 image2 image3
logo

Tydzień E-książki z IBUK Libra

Zmień rozmiar tekstu:

W związku ze zbliżającym się Tygodniem E-książki, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie we współpracy z Państwowym Wydawnictwem Naukowym, przygotowała dla Was specjalną, bardzo atrakcyjną ofertę.

libra week poster small

 

Od 3 do 9 marca (poniedziałek-niedziela) wszyscy nasi czytelnicy chcący skorzystać z naszej internetowej czytelni na portalu IBUK Libra otrzymają dostęp do przeszło 8000 pozycji książkowych z oferty PWN. Wystarczy przyjść do biblioteki, skorzystać na miejscu, bądź zdalnie (po otrzymaniu w Wypożyczalni kodu PIN), z portalu IBUK Libra i cieszyć się przebogatą bazą literatury naukowej i popularnonaukowej.

Szczegółową procedurę korzystania z Internetowej czytelni przedstawiamy poniżej.

 

 

  • Na terenie naszej placówki wystarczy usiąść przy jednym z ośmiu udostępnianych Wam komputerów, bądź podłączyć się własnym urządzeniem do naszego hotspotu, wejść na stronę www.libra.ibuk.pl, wybrać książkę i zacząć czytać.
  • Dostęp do publikacji spoza sieci biblioteki na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania zapisani do biblioteki czytelnicy mogą  otrzymać w bibliotece w Wypożyczalni dla Dorosłych.
    Po wejściu na stronę libra.ibuk.pl należy kliknąć polecenie "ZAREJESTRUJ" i w pierwszej kolejności zarejestrować swoje osobiste konto myIBUK (tę czynność wykonuje się tylko raz). Po zarejestrowaniu konta, dodajemy bibliotekę po czym  system poprosi o podanie otrzymanego w bibliotece kodu aktywacyjnego PIN. Podczas kolejnych wejść rejestracja nie jest już wymagana, wystarczy zalogować się do własnego konta myIBUK.

 

Udostępnij
2020  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie