image1 image2 image3
logo

FunEnglish - angielski w bibliotece

Zmień rozmiar tekstu:

Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Garwolinie we współpracy z platformą e-lerningową Funmedia bierze udział w projekcie „FunEnglish w bibliotece”, dzięki któremu dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą bezpłatnie uczyć się w bibliotece języka angielskiego. „FunEnglish w bibliotece” to kurs komputerowy, który łączy naukę języka obcego z zabawą.

 

funenglish plakat

 

Kurs oparty jest o metodę "Immersji", która polega na swoistym "zanurzeniu" dziecka w języku angielskim. Polskie dzieci nie mają możliwości stale komunikować się po angielsku w domu i w szkole. Prowadzony w bibliotece kurs, poprzez zabawę tworzy sytuacje komunikacyjne, które skłaniają dziecko do mówienia i myślenia w języku angielskim. Metoda immersji sprawia, że postępy dziecka są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

Fotolekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmików i piosenek opracowane przez profesjonalistów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.

Przyjdź do biblioteki, żeby dowiedzieć się więcej!

Zapisów dokonywać można już teraz w Czytelni Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie oraz telefonicznie pod numerem (25) 682-24-21.

 

Udostępnij
2019  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie